Yakacık Top Havuzu

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Yakacık Top Havuzu

Yakacık Top Havuzu

Yakacık top havuzu yeni yeni hareketlenen bebeklerinizin zarar görmeden eğlenebileceklerdi korunaklı ve güvenli oyun alanları yapmaya devam ediyor. Çocuklar eğlenirken özgürlüklerinin tadını çıkarır ve hareket kısıtlaması olmadan oyun oynarlar. Bu da onların özgüvenini arttırır ve iletişimi güçlü bireyler olmasını sağlar.  Her çocuğun özgürce oynamaya ve kendini geliştirmeye hakkı vardır. Soft play top havuzları çocukların hayal dünyasını genişletip rahatça oynamalarını sağlarken ebeveynlere de zaman kazandırıp diğer aile bireyleriyle de vakit geçirmesine yardımcı olur. Ayrıca evde belirli bir ortamda konumlandırılan top havuzları sayesinde ortalık dağılmaz tertipli ve düzenli yaşamın tadını çıkarırsınız. Hem ailenizin geri kalanı hem bebeğiniz hem de siz huzurlu bir ortanda yaşamınızı sürdürürsünüz.

Yakacık Top Havuzu
Yakacık Top Havuzu

Yakacık top havuzu imalatlarını tamamen çocukların sağlığını ve güvenliğini düşünerek yapmaya devam ediyor. İstediğiniz ölçülerde ve şekilde üretim yapmakta olup güvenli bir kurulum ile teslim ediyoruz. Müşteri portföyümüz çocuklarımızdır. Onların sağlıklı ve güvenli ortamlarda oynamaları ve büyümeleri en büyük hedefimizdir. Motor gelişimleri ve zihinsel yeteneklerinin önemini biliyor ve ürünlerimizi bu doğrultuda imal ediyoruz. Ev tipi top havuzlarımız paslanmaz çelikten üretilip nefes alan sağlığa zarar vermeyen su bazlı boyalar ile tamamlanmaktadır. Özel kapı kilit sistemi sayesinde çocukların havuzun içinden çıkmaları engellenir. Aile için anlık tehlikeler bebek emeklemeye başladığı an kendini gösterir. Yerdeki cisimler, duvarlarda ki prizler, tuvalet ve banyodaki tehlikelerden çocuklarınızı hem uzak tutup hem de eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yakacık top havuzu sadece evler de değil kreş, anaokulu, avm, cafe ve restoranlar için de üretim yapmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı PVC ve plastiklerden yapılan top havuzlarını yine istediğiniz ebatlarda ve şekillerde üretebiliriz. Havuzların içerisine oyun bölmeleri, minderler, salıncak ve kaydırak ekleyebiliriz. Küçük trambolinler, tırmanma fileleri ile 1 – 5 yaş arası çocuklar hem sosyalleşir hem de yine fiziksel olarak kendilerini geliştirirler. Biz Yakacık top havuzu üreticisi olarak, sağlıklı ve yetenekli çocuklar yetiştirmek isteyen ailelerin yanında olup onlara destek vermek için günün her saati özveriyle çalışıp ürün yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz.

Benzer Konular

, , , ,