Pendik trambolin

Anasayfa » Hizmet Bölgelerimiz » Pendik trambolin

Pendik trambolin

Pendik trambolin satış hizmetimizden siz de memnun kalacaksınız… İstanbul ve yurt genelinde tedarik ettiğimiz farklı genişlik, yükseklik, renk ve desenlerdeki trambolinler garantili olup hem iyi zaman geçirme, hem de çocuklara spor yapmayı sevdirme için harika birer hediye.

Çocuğunuzun veya belki torununuzun karne gününde ya da doğum günü kutlamasında arkadaşlarıyla doyasıya eğlenebilmesi için Pendik trambolin siparişi verebilirsiniz. Sökülüp kaldırılması oldukça kolay olan ürünlerimizin montajı da oldukça basit ve ne zaman isterseniz kurabilir ve başka yere taşıyabilirsiniz. Örneğin ailecek tatile gitmeye karar verdiğinizde arabanızın bagajına koyup yazlığınızın bahçesi için götürebilir veya pikniğe giderken aracınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Sadece çocuklar için değil; çünkü siz de haftanın stresini atmak için dayanıklı trambolinlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Canınız sıkıldığında ve yapacak bir şeyler aradığınızda çok yer kaplamaması sayesinde dilediğiniz yere kuracağınız trambolini zevkle kullanacağınıza inanıyoruz. Yoğun bir iş temposu ve ardından çekilen trafik sıkışıklığı sonrasında akşam yemeği hazırlanırken neden birkaç dakikanızı bu eğlenceli ürüne ayırmayasınız?

Pendik trambolin
Pendik trambolin

Pendik trambolin ile sağlıklı yaşayın. Tempolu doğa yürüyüşleri veya bisiklet turları şehrin koşullarında olanaksız gibi. Evinizde iyi bir kondisyon bisikleti ya da koşu bandı bulundurmaksa maliyetli. Hâlbuki trambolin ile sağlığınızı da düşünebilir, kilo koruma veya kilo verme amacıyla kullanabilirsiniz. Şöyle örnek verelim: Bir saat ip atlarken kilonuzun yaklaşık on katı kadar kalori yakmış olursunuz. Bir saat tempolu bir yürüyüş yaparsanız da, kilonuzun yaklaşık beş katı kadar kalori yakarsınız.

Aynı süreyi bisiklet sürerek geçirirseniz de kilonuzun yaklaşık altı katı kadar kalori yakarsınız. Tüm bunlara karşın bir saat trambolin üstünde zıplamak ise bir saat koşmakla eşdeğer seviyede kalori yakmanızı sağlar. Kısacası kalori yakarken eğlenebilmeyi de trambolin sağlamaktadır. Ayrıca trambolin üstünde bir saat geçirmenize veya en yüksek noktaya zıplamaya çalışmanıza da gerek yok. Kısa sıçrayışlar ve günde 5-10 dakikalık birkaç seansla kilo almayı önleyebilir, kilonuzu koruyabilir ve hatta fazla kilolarınızdan da kurtulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi trambolin zıplama hareketi ilk etapta düşünüldüğü gibi basit bir şey değil. Çocuklara sporu sevdirmek ve onları telefon ve bilgisayar oyunlarından alıkoymak için harika bir çözüm

Benzer Konular

, , , ,